НА КІРОВОГРАДЩИНІ ВИХОДИТЬ ГАЗЕТА ТА КУРСУЄ ПІЛЬГОВИЙ АВТОБУС ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ»

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ВИХОДИТЬ ГАЗЕТА ТА КУРСУЄ ПІЛЬГОВИЙ АВТОБУС ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ»

В Олександрії на Кіровоградщині за ініціативи двох осередків – районного та міського – виходить спеціальний випуск газети «За життя». Активісти роздають її пасажирам пільгового автобуса на маршруті №5, який курсує за клопотанням голови міської організації Віталія Прокваса.

«Мешканці міста вдячні за таку можливість їздити на дачні ділянки, а заодно й під час поїздки знайомитися з політичним життям країни, - коментує голова районної організації «За життя» Наталія Капуста. – Переважна більшість підтримує курс партії.

«Партія сильна, цілеспрямована, найбільш адекватна за всю мою історію, - зазначає мешканка Олександрії Антоніна. – Я дуже сподіваюся, що саме «За життя» прийде до влади після виборів і нарешті наведе порядок у цій країні. Це наш останній шанс постаратися щось змінити».

«Такі цінності як свобода, рівність і справедливість є фундаментальною основою партії, - розмірковує олександрієць Петро. – Я розділяю погляди лідерів цієї партії, зокрема Вадима Рабіновича. Сподіваюся, що Олександрійська організації «За життя» зробить свій внесок у поліпшення життя мешканців життя цього міста, що вона вже й робить. Зокрема, домовилась із перевізником про щоденний пільговий рейс на одному з багатолюдних маршрутів. Є й інші добрі справи, які свідчать: для них людина – то найвища цінність».

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ