НА КІРОВОГРАДЩИНІ ТРИВАЄ РОЗБУДОВА ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ТРИВАЄ РОЗБУДОВА ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Продовжується розбудова Кіровоградської обласної організації «За життя». Так, нещодавно була створена та зареєстрована районна організація у Гайвороні. Очолив її Володимир Думанський.

Днями відкрився й почав працювати партійний офіс, де керівник районної організації «За життя» вручив партквитки новоприбулим активістам. Кожен із них прагне змінити життя у своєму місті та обіцяє докласти для цього власних знань, зусиль та досвіду.

«Ми не зупиняємось на досягнутому й продовжуємо зміцнювати партійні лави, - розповідає керівник Кіровоградської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Грінченко. – Найближчим часом парторганізації діятимуть у кожному районному центрі та містах обласного підпорядкування. Робота однопартійців переконує в тому, що разом ми можемо багато: підтримати ближнього, захистити слабкого, посадити дерево, налагодити рух автобусів… Простір для діяльності безмежний, і це доводять результати за півроку в Кропивницькому, Знам’янці, Олександрії, Компаніївці, де партія «За життя» є прикладом та рушійною силою змін».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ