НА КІРОВОГРАДЩИНІ ТРИВАЄ ФОРМУВАННЯ МОЛОДІЖНОГО КРИЛА «ЗА ЖИТТЯ»

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ТРИВАЄ ФОРМУВАННЯ МОЛОДІЖНОГО КРИЛА «ЗА ЖИТТЯ»

Нещодавно в Кропивницькому була створена Кіровоградська обласна організація «Молодь за життя», яка об’єднує молодих активістів навколо програмних засад однойменної політичної партії. Цю ініціативу підхопили в районах, де вже сформовані й успішно працюють «дорослі» організації.

Так, днями у Новгородці створили районну «молодіжку». Очолив її 28-річний Андрій Червоний. До речі, він є головою первинної організації «За життя» у Верблюжці – найбільшої сільської «первинки» на Кіровоградщині.

«Такий кадровий потенціал вселяє надію, що про діяльність нашої політичної сили знатимуть не лише в обласному та районних центрах, а й у відділених селах, - зазначає голова Кіровоградської обласної організації «За життя» Сергій Грінченко. – Ми переконалися, що з молодих активістів виростають грамотні політики. На жаль, в Україні сьогодні існує проблема – політики забувають про свої обіцянки одразу після виборів. Наші активісти живуть і працюють у своїх населених пунктах. Їм немає куди втекти або сховатися від земляків. Не зробив – одразу нагадають і наступного разу не довірять. Тож підхід до діяльності один: судити по справах, а не по словах. На це націлені всі наші однопартійці».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ