НА КІРОВОГРАДЩИНІ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ «ЗА ЖИТТЯ» ДІЮТЬ ПО ВСІЙ ОБЛАСТІ

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ГРОМАДСЬКІ ПРИЙМАЛЬНІ «ЗА ЖИТТЯ» ДІЮТЬ ПО ВСІЙ ОБЛАСТІ

Великою популярністю серед мешканців райцентру Онуфріївки Кіровоградської області користується громадська приймальня районної організації «За життя». Її керівник Лілія Нурхаметова згуртувала навколо політичної партії активістів, які прагнуть змін. Щотижня в офісі районної організації члени «За життя» проводять збори однопартійців та прийом громадян.

«Наш район, як і вся Україна, переживає зараз не кращі часи, - розповідає Лілія Олександрівна. – Тож мешканці Онуфріївки приходять до громадської приймальні зі своїми бідами, проблемами, просять допомоги чи бодай дружньої поради. Наприклад, багато людей мають запитання по виплаті пайових за оренду землі. Або пенсіонери не можуть розібратися, як оформити субсидію. Багатьом із них після чергового зростання тарифів не по кишені сплатити за опалення будинку. Але люди сподіваються, що партія «За життя» зможе захистити їхні інтереси. На владу вони не надіються». 

Як зазначив голова Кіровоградської обласної організації Сергій Грінченко, громадські приймальні «За життя» діють в усіх містах обласного підпорядкування та в районних центрах.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ