НА КІРОВОГРАДЩИНІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ЗАХИЩАЮТЬ ПРАВА СЕЛЯН

НА КІРОВОГРАДЩИНІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ЗАХИЩАЮТЬ ПРАВА СЕЛЯН

У селі Оситняжка Кіровоградської області відбулася зустріч місцевих активістів, у якій взяв участь керівник Новомиргородської районної організації «За життя» Микола Чепіжак. 

У будинку культури зібрались близько сотні селян, які обговорювали можливості нового устрою після створення об’єднаної територіальної громади.

«Чому запросили саме мене? Напевно, люди мали бажання почути компетентну думку, адже, працюючи на попередній посаді голови районної ради, я приділяв значну увагу здійсненню децентралізації, - коментує Микола Чепіжак. - У районі виникла цікава ситуація, коли райрада при затвердженні плану об’єднання громад до думки самих громад не дослухалась. Відтак справа «зависла». Люди й досі не визначилися з вибором. Одні виступають за обов’язкове об’єднання у спільну громаду, інші прагнуть залишити все без змін».

«У своєму виступі я закликав громаду робити вибір самостійно, зваживши всі «за» і «проти». Якщо згається час – на державному рівні приймуть рішення за самих селян, а це означає, що знову вони житимуть за чужими правилами. Звісно, мій виступ не сподобався представникам районної влади, які ховають свої прорахунки за гаслами про справедливість. На наступних виборах такі номери не пройдуть, люди обиратимуть не ораторів, а конкретні програми економічних та соціальних змін», - підкреслив керівник Новомиргородської районної організації «За життя» Микола Чепіжак.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ