НА КІРОВОГРАДЩИНІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» СПРИЯЮТЬ ЕФЕКТИВНІЙ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

НА КІРОВОГРАДЩИНІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» СПРИЯЮТЬ ЕФЕКТИВНІЙ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Як зробити, щоб громада стала, за висловом Тараса Шевченка, великим чоловіком, а «не капустою головатою»? Таке запитання ставлять перед собою та всіма учасниками процесу утворення об’єднаних територіальних громад члени Новомиргородської районної організації «За життя». 

Зокрема, її очільник Микола Чепіжак особисто бере участь в обговореннях та публічних слуханнях, які проходять на території району. Часто його позиція не збігається з офіційною, якої дотримується чинна влада.

 «В районі виникла парадоксальна ситуація, коли думки із сіл якщо й не ігнорувалися, то до уваги бралися неохоче, - коментує Микола Чепіжак. - Не дослухались до них і в райраді при затвердженні плану проведення об’єднання громад. Позицію «нічого міняти не будемо!» активно пропагує нинішній голова РДА Сенченко, хоча участь держадміністрацій у цих процесах не передбачена законом. Районна рада своїми рішеннями лише узагальнює думку учасників процесу. Спочатку райрада затвердила план по створенню на території району трьох громад – Новомиргородської, Капітанівської та Панчівської. Потім раптом  прийняла протилежне рішення, яке облрада внесла до відповідного плану. Про це я, як колишній очільник районної ради та представник політичної партії «За життя», поінформував Кабінет Міністрів».

«У Кіровоградській області за три роки  утворено 17 об’єднаних громад, - продовжує Микола Чепіжак. - Жителі Новомиргородщини не бажають стояти осторонь реформування, як би їм не прагнули завадити окремі «горе-патріоти» та «топ-мененджери». Марні то намагання!».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ