НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПРОЙШЛА ЧЕРГОВА ЩОКВАРТАЛЬНА ПАРТКОНФЕРЕНЦІЯ

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ПРОЙШЛА ЧЕРГОВА ЩОКВАРТАЛЬНА ПАРТКОНФЕРЕНЦІЯ

13 липня Хмельницька регіональна організація політичної партії «За життя» провела другу чергову щоквартальну партійну конференцію, яка стосувалась розвитку партії в області.

Зі звітом роботи обласного осередку за минулий квартал 2018 року усіх присутніх ознайомив керівник регіонального осередку Євген Бейдерман.

«Шановні однопартійці та присутні активісти, другий квартал 2018-го року у нашій політичній діяльності був не менш активним та насиченим, ніж перший. Не змінюючи напрямку роботи, ми активно втілювали у життя головні меседжі та стратегію нашої партії та неухильно виконували усі настанови нашого шановного керівництва: Вадима Рабіновича та Євгена Мураєва, у той час як на них здійснюється політичний тиск, та постійно лунають на їхню адресу безпідставні звинувачення!» - зазначив Євген Бейдерман.

«26 червня я брав участь у всеукраїнському з'їзді політичної партії «За життя» від нашого Хмельницького осередку, на якому з усіма присутніми членами партії ми обговорили наявний стан речей, та погодили подальшу стратегію розвитку організації. Також, у другому кварталі, наш осередок продовжив проводити наради, організовувати зустрічі прихильників партії і надавати юридичні консультації усім, хто звертався за допомогою, що у підсумку відобразилось у стабільній підтримці нашої позиції серед людей», - заявив Євген Бейдерман.

У підсумку, учасники конференції одноголосно підтримали квартальний звіт Євгена Бейдермана та погодили план заходів на наступний квартал 2018 року, у якому, з поміж іншого, Хмельницька регіональна організація «За життя» запланувала подальше розширення діяльності партії та цілий ряд громадських заходів до Дня Державного прапору України та Дня незалежності України, які будуть проводитись у місті Хмельницькому та районних центрах області.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ