НА ХАРКІВЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ПРАВОВИЙ ВСЕОБУЧ

НА ХАРКІВЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ПРАВОВИЙ ВСЕОБУЧ

З ініціативи голови Харківської обласної організації партії «За життя», депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєвої, за підтримки районної організації ветеранів продовжують свою роботу виїзні семінари «Правовий всеобуч населення» за участю представників управлінь соціального захисту населення та Пенсійного фонду. Метою семінарів, які проводять фахівці профільних управлінь, є роз'яснення правових аспектів, що хвилюють жителів району, і вироблення рекомендацій щодо необхідних дій, які може зробити людина для захисту своїх прав.

Семінари «Правовий всеобуч населення» пройшли в Нижньобишкинською, Лиманському та Задонецькому сільських радах Зміївського району.

В роботі семінару взяли участь фахівець Пенсійного фонду, головний спеціаліст відділу з призначення субсидій, заступник директора комунального підприємства ЦПМСП, а також в.о. начальника Бюро правової допомоги.

Як і під час перших семінарів, що пройшли в Геніївка, Шелудьківка і Скрипаях, жителів Ліману, Задонецької і Черкаського Бишкин особливо цікавлять питання перерахунку пенсій, переоформлення субсидій. Також багато питань було задано в зв'язку з неможливістю оформити земельний пай працівникам соцсфери. Спільними для сіл Ліману і Задонецької є недоукомлектованность медичними кадрами. В Лімані немає дитячого лікаря, а в Задонецькому лікаря в амбулаторії немає вже більше 2,5 років. Загальною проблемою є відсутність ліків за пільговими цінами - в більшості аптек їх просто немає. Хвилюються мешканці Ліману за долю будівництва нової амбулаторії. Роботи тут в даний час ведуться за кошти, які виділив бюджет сільської ради, але для їх продовження необхідно своєчасне надходження коштів обласного бюджету.

Фахівці детально ознайомили жителів сіл із змінами, які внесені або будуть вноситися до законів, у разі прийняття Верховною Радою пенсійної реформи, розповіли про змінені норми споживання енергоносіїв для одержувачів субсидій. Також співробітники Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту, Бюро правової допомоги та Центру ПМСД надали індивідуальні консультації жителів сіл, призначили прийоми громадян, які потребують додаткових консультацій.

По завершенню кожної зустрічі для учасників семінарів пройшли невеличкі концерти. 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ