НА ХАРКІВЩИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗМІЄВА (фото, відео)

НА ХАРКІВЩИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЗМІЄВА (фото, відео)

19 серпня за підтримки народного депутата України, голови політради партії «За життя» Євгенія Мураєва і депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму, голови Харківської обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої відбулося святкування Дня Змієва і Дня визволення міста від фашистських загарбників.

Євгеній і Валерія Мураєви разом із Дніпровським головою міської організації партії «За життя» Данилом Міро, однопартійцями та земляками взяли участь у мітингу-реквіємі на честь 74-ї річниці визволення Змієва та в покладанні квітів до братської могили полеглих на війні фронтовиків.

«Безумовно, це була знакова подія в історії не тільки нашого міста, а й усього світу, завдяки якій ми сьогодні спокійно плануємо життя, формуємо майбутнє наших дітей. Дуже важливо зберігати історію, передавати її із покоління в покоління для того, аби зберегти пам'ять про людей, які кували цю перемогу, про людей, які подарували нам країну можливостей», – заявив Євгеній Мураєв, виступаючи перед учасниками мітингу.

Крім того, члени партії «За життя» та представники депутатського корпусу відвідали вдома кожного з ветеранів, які не змогли потрапити на свято. Вони привітали героїв і вручили подарунки від Євгенія та Валерії Мураєвих.

«У нас в районі, у Змієві, свято бережуть ці традиції, і ми відвідуємо ветеранів не тільки в пам'ятні дати. У звичайні дні ми також не забуваємо про них, постійно допомагаємо, намагаємося полегшити їм життя. На жаль, сьогодні найбільший біль – це нехтування історії, нехтування пам'яті. Тому в такі дні особливо важливо приділяти ветеранам увагу, підкреслювати, що ми не тільки пам'ятаємо про їхній подвиг, а й передаємо цю пам'ять підростаючому поколінню», – підкреслила Валерія Мураєва.

Святкування Дня міста було як завжди традиційно яскравим і масштабним. У селищі Зідьки цього дня пройшли щорічні змагання із Hard Enduro для квадроциклів і баггі, на які приїхали сотні учасників з усієї країни. Усіх їх, а також переможців змагань, пізніше урочисто нагородили на головній площі Змієва.

Не забули цього дня і про дітей, –для них було організовано захоплюючу спортивно-розважальну програму, а також свято морозива. На головній сцені міста виступали народні ансамблі, танцювальні колективи та співаки. Також відбувся концерт хорів ветеранів і традиційний «солдатський привал».

У вечірньому блоці святкування на сцені вшановували переможців міського конкурсу «Кращий двір», відзначили трудові досягнення земляків грамотами від Євгенія та Валерії Мураєвих, нагородили переможців спортивних заходів.

Завершилося свято пізно ввечері виступом української поп-рок-групи «Антитіла» та яскравим феєрверком.

«Свята завжди об'єднують – це те, чого зараз не вистачає країні. Нас ділять за різними факторами, показниками, а ось коли збирається велика родина – це дійсно той позитив, який потім трансформується в хороші результати роботи, у справжній патріотизм і в розбудову малої і великої батьківщини», – підкреслив народний депутат України Євгеній Мураєв.

Детальніше про святкування Дня визволення Змієва дивіться на відео:

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ