НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВІДБУЛИСЬ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

11 листопада у Дніпропетровській області пройшли загальні збори Дніпропетровської регіональної організації політичної партії «За життя», в яких прийняли участь представники  з різних куточків регіону.

На зборах затвердили план роботи до кінця поточного року та визначилися з планом дій на початоку 2018 р. Були проведені обговорення щодо ситуації в країні, включаючи високі тарифи ЖКГ, медичну й судову реформи, реформу освіти. На загальних зборах до лав організації була прийнята велика кількість прихильників. Партійні квітки були роздані представникам місцевих організацій для вручення їх на місцях, а саме: у Кривому Розі, в Каменському, в Нікополі, в Павлограді, в Терновці, в Новомосковську, в Царичанці та інших населених пунктах.

Керівник Дніпропетровської регіональної організації політичної партії «За життя» Ігор Внуков привітав усіх учасників зборів та нових членів партії й побажав їм наснаги й ініціативності.

«Наша політична сила високо цінує ваш внесок у розвиток партії. Без вашої підтримки, доброго серця, думки та праці на благо України неможливі зміни у нашому суспільному житті. Висловлюю глибоку подяку всім прихильникам та членам партії «За життя» за самовіддачу та подвижницьку працю. Миру й процвітання нашій країні!» - зазначив Ігор Внуков.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ