НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ПІДТРИМУЮТЬ «ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ»

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ПІДТРИМУЮТЬ «ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ - ЗА ЖИТТЯ»

Керівники обласної, міської та районної організацій політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Марія Пустова, Наталія Щербина та Микола Черваньов зустрілися з партійцями, громадськими організаціями та мешканцями міста і району і обговорили програму партії, а також майбутні президентські вибори.

«Опозиційна платформа – За життя» - це єдина політична сила, яка має конкретну програму встановлення миру в Україні, припинення тарифного свавілля, зниження цін на газ, призупинення трудової міграції і відродження економіки. Тому із чотирьох лідерів Президентських перегонів країна має вибрати того, хто може встановити мир і відродити економіку», - впевнена Марія Пустова.

«Синельниківці хочуть жити і працювати на рідній землі і отримувати за це гідну зарплату, а тому вони оберуть Президентом того, хто забезпечить соціальну справедливість», - підкреслила Наталія Щербина.

«Мешканців сіл і селищ району хвилює питання миру в країні і соціальної справедливості. Тільки «Опозиційна платформа – За життя» зможе це зробити!» - резюмував Микола Черваньов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ