НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ДО «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЄДНУЮТЬСЯ МОЛОДІ ПІДПРИЄМЦІ

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ДО «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЄДНУЮТЬСЯ МОЛОДІ ПІДПРИЄМЦІ

На днях до офісу Чернігівської міської організації політичної партії «За життя» завітав молодий перспективний підприємець Сергій Довженко. Після виступів народного депутата та лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича він перейнявся ідеологією  політичної сили та захотів ближче познайомитись з однодумцями. Зустріч провів голова молодіжного крила Чернігівської регіональної організації Юрій Демченко.

Молодий підприємець поділився не тільки своїми поглядами та ідеями щодо розвитку підприємництва на Чернігівщині, але й проблемами, з якими стикається молодь після отримання дипломів про освіту. Він розповів як сам починав власну справу і скільки часу провів в кабінетах бюрократів задля отримання дозволів на підприємницьку діяльність.

«До офісу Чернігівської організації політичної партії «За життя» постійно приходять молоді спеціалісти, які закінчивши навчання та отримавши диплом спеціаліста, не знають де отримані навички можна застосувати і де знайти обіцяні нашою недолугою владою робочі місця. На жаль, всі обіцянки нашої влади залишились лозунгами на виборчих білбордах. Проте партія «За життя» готова об'єднати навколо себе молодь, яка прагне змінити своє майбутнє на краще. Закликаємо всіх приєднуватись до нас і разом ми зможемо подолати корупцію та бюрократію, яка корінням вросла в нашу владу!» - зазначив керівник Чернігівської регіональної організації політичної партії «За життя» Віталій Голець.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ