НА БУКОВИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ВЕТЕРАНІВ-АФГАНЦІВ ТА ЇХ РОДИНИ

НА БУКОВИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ВЕТЕРАНІВ-АФГАНЦІВ ТА ЇХ РОДИНИ

68 ветеранів Афганістану з родинами зібралися в затишній залі.  За святковими столами вони зустрілися, щоб згадати вже історичні події та обговорити сьогодення, яке їх, на жаль, не тішить. Адже питання позбавлення пільг ветеранів-афганців так і залишилося не вирішеним. Численні мітинги та протести не дали жодних результатів - нинішня влада не чує цих людей.

«Я і мої побратими дуже вдячні організаторам за те, що ми зустрілися, і так гарно і по-домашньому поспілкувалися, а головне – ми обговорили питання, які турбують нині афганців. Ми зневірилися в нинішній владі, адже ще влітку вимагали, щоб уряд звернув увагу на наші проблеми. Ми вимагали поновити в повному обсязі пільги для родин загиблих воїнів і Героїв Радянського Союзу. Крім того, ми наполягали на державному медичному страхуванні. Однак нинішній владі немає жодного діла до нас. Дуже сподіваємося, що команда політичної сили «За життя» врахує наші потреби та буде сприяти покращенню умов нашого життя та й взагалі життя всіх українців», - зазначив голова обласної спілки афганців Чернівецької області Петро Раца.

«Політична партія «За життя» на Буковині намагається якомога частіше влаштовувати подібні зустрічі для воїнів-афганців. Ці люди у свій час віддали своє життя та здоров’я за мирне небо, багато хто з них і зараз захищає Україну, ми не маємо права забувати про них. Тому «За життя» завжди відкрита для спілкування та вирішення проблем цих людей. Так є і так буде!» - зазначив керівник обласної організації політичної партії «За життя» Володимир Кедь.

Ветерани-афганці завітали на зустріч зі своїми родинами. Для малечі, політична партія «За життя» організувала свято з піснями, солодким столом та подарунками від Святого Миколая. Подібні зустрічі стануть доброю традицією, пообіцяв керівник чернівецької обласної організації політичної політичної партії «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ