МОЛОДІЖНИЙ РУХ «ЗАЖИГАТЕЛЬНАЯ КОМАНДА ДНЕПРА» СТАЄ БЛИЖЧЕ ДО СТУДЕНТІВ

МОЛОДІЖНИЙ РУХ «ЗАЖИГАТЕЛЬНАЯ КОМАНДА ДНЕПРА» СТАЄ БЛИЖЧЕ ДО СТУДЕНТІВ

Профіль молодіжного руху #ЗА_ЖИгай в соціальній мережі Instagram активно розвивається, змінюються рубрики, дизайн, аудиторія, але одне залишається незмінним - ЗА_ЖИгательная команда Днепра мріє позитивно впливати на місто, і це стає можливим завдяки підтримці Дніпровської міської організації партії «Опозиційна платформа - За життя» .

Спочатку цей акаунт наповнювався корисним контентом без належного оформлення, єдиного стилю і оригінальності. Щоб залучити більше молоді, а також не відставати від світових трендів, команда доклала всіх зусиль для створення нового «обличчя» сторінки. Оновилася колірна палітра профілю: червоний і білий стали основою для всіх постів, дизайн в цілому став цікавішим для підписників. Наповнення сторінки тепер схиляється до практичних порад та інформації, без якої сучасній людині складно спілкуватися з однолітками.

Популярністю користуються розіграші квитків на виставу стендап-коміків. В останніх двох таких лотереях передплатники відзначали своїх близьких і друзів в коментарях, щоб збільшити шанси на успіх. У підсумку, під двома постами з конкурсом було близько 500 згадок.

Проект також став спонсором. П'ять факультетів Дніпровського Національного Університету звернулися за допомогою в проведенні конкурсу «Міс і Місіс», куди приходить багато молоді підтримати своїх колег. На Instagram сторінці Факультету прикладної математики так описали #ЗА_ЖИгай: «Хайпові новини, фільми і книги, щоденна мотивація, регулярні конкурси і класне дніпровське ком'юніті!».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ