МОЛОДЬ КАМ'ЯНСЬКОГО ЗАЛУЧАЄТЬСЯ ДО ЛАВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

МОЛОДЬ КАМ'ЯНСЬКОГО ЗАЛУЧАЄТЬСЯ ДО ЛАВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

В Україні вже підростає нове покоління активної та цілеспрямованої молоді. Це майбутній резерв органів державної влади. Небайдужа молодь Кам'янського (Дніпропетровська область) прийшла на зустріч з керівником місцевого осередку політичної партії «За життя» Тетяною Чередник. Молоді люди не приховували страхів за своє майбутнє і майбутнє родичів та близьких.

Найбільш хвилюючими питаннями для них є доступна та якісна освіта, працевлаштування та гідна заробітна платня. Також лише невелика кількість абітурієнтів має можливість вдало здати ЗНО, адже матеріал у школах подається поверхово й потрібні додаткові заняття, які коштують недешево.

На зустрічі дуже жваво обговорювались питання відсутності вакансій для студентів та випускників вищих навчальних закладів. Наявність диплома не гарантує «світлого майбутнього». Адже влаштуватись на роботу за спеціальністю та отримувати гідну зарплатню в індустріальному місті практично неможливо.

Дуже гостро стоїть питання виїзду нашої молоді за кордон, яка не бажає повертатися додому, а це та працездатне населення, яке повинне було б працювати на благо нашої країни і сплачувати податки.

«Наша молодь все бачить і розуміє. Вона не байдужа до того, що відбувається в країні, не хоче стояти осторонь і саме тому молоді люди так активно залучаються до лав нашої політичної сили. Вони хочуть бути корисними своїй країні, своєму рідному місту й суспільству» - заявили активісти Кам’янської «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ