МОЛОДЬ ХАРКОВА ПІДТРИМУЄ «ЗА ЖИТТЯ»

МОЛОДЬ ХАРКОВА ПІДТРИМУЄ «ЗА ЖИТТЯ»

Систематичне підвищення тарифів ЖКГ, цін на основні продукти харчування, невдала медична реформа, постійна відсутність гарячої води, несвоєчасне включення опалення - все це призводить до остаточного падіння довіри до нинішньої влади. Молода сім'я з Харкова - не виняток. Олександр і Ксенія впевнені, що скасувати всі вбивчі «реформи» і виправити ситуацію в країні може тільки партія «За життя».

«Медична реформа - це справжнє знущання над молодими сім'ями. Лікарні і пологові будинки в жалюгідному стані, фінансування немає. Люди змушені лікуватися за свій рахунок! Хіба цього ми хотіли? Дитина часто хворіє, вартість лікування стає практично не підйомним після оплати комунальних послуг. А малюка необхідно одягнути, нагодувати і відправити в садок... » - обурилася Ксенія.

«Реакція лідера партії Вадима Рабіновича, на прийняття владою безглуздів законів, його заклики до загального об'єднання країни і припинення військових дій вселяють довіру і дає надію на завтрашній день. Ми вважаємо, що перемога «За життя» на майбутніх виборах забезпечить безхмарне майбутнє для нас і наших дітей. Ми не збираємося залишати нашу улюблену країну, а хочемо, щоб наші діти мали можливість отримати якісну освіту, медицину і гідне життя в Україні», - резюмував Олександр.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ