МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ЖКГ НЕ ПІДГОТУВАВ МІСТО ДО ЗИМИ - «ЗА ЖИТТЯ»

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ЖКГ НЕ ПІДГОТУВАВ МІСТО ДО ЗИМИ - «ЗА ЖИТТЯ»

Миколаївська регіональна організація політичної партії «За життя», вкрай обурена роботою Департаменту з питань житлово-комунального господарства, який в літній період не перевірив роботу тепломагістралей міста.

В результаті такої недбалості 73 будинки, лікарня і 2 міські школи залишилися без тепла в холодний сезон. Відключення подачі тепла сталося 16 січня, саме в той день, коли температура вперше за цей рік досягла -8 градусів. Аварійна ситуація ж була зафіксована ще 12 січня і до сьогоднішнього дня залишається невирішеною.

«Перед початком опалювального сезону департамент ЖКГ звітував перед депутатським корпусом щодо питання підготовки та перевірки комунальної сфери до зимового періоду. Неодноразово депутати та активісти нашої політичний сили вказували департаменту на проблемні питання, але практика показала, що увагу на них ніхто не звернув. І сьогодні ми маємо проблему з подачею тепла в пологовий будинок і школи. Наша політична партія буде стежити за результатом вирішення цього питання та захищати інтереси жителів міста», - підкреслив керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Володимир Пащенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ