МИКОЛАЇВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА ВІДПРАВИТИ МЕРА МІСТА У ВІДСТАВКУ

МИКОЛАЇВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГЛА ВІДПРАВИТИ МЕРА МІСТА У ВІДСТАВКУ

5 жовтня на позачергову сесію збиралися депутати Миколаївської міської ради. Дискусії були тривалими і гарячими, але таємне голосування депутатів розставило всі крапки над «і». Так, 42 депутати міськради висловилися за визнання роботи міського голови Олександра Сєнкевича незадовільною і дострокове припинення його повноважень.

Відзначимо, що Миколаївська обласна організація партії «За життя» давно виступала за відставку Сєнкевича, і, завдяки в тому числі її наполегливості, мер Миколаєва відсторонений від посади. Помилкова політика Сєнкевича по ряду питань призвела до того, що ніхто з присутніх проти його відставки не проголосував.

«Нас завжди обурювала позиція Сєнкевича по ряду господарських питань таких як: недостатнє фінансування ремонту дахів багатоквартирних будинків, заміна старих вікон в школах, виділення коштів на ремонт каналізації і водопроводу, капітальний ремонт доріг і багато іншого. Невиправданим було й рішення щодо заповнення місцевого комбінату побутовими відходами зі Львова, яке було продиктовано виключно політичними мотивами», - заявив присутній на сесії міськради керівник Миколаївської регіональної організації партії «За життя» Володимир Пащенко.

«Сєнкевич не виявив себе вмілим організатором, менеджером. Дивує і засмучує його кадрова політика, яка призвела до того, що на ключових позиціях перебувають непрофесіонали. Нікому займатися транспортом, опаленням, будівництвом об'їзної дороги, ремонтом двох мостів, які з'єднують Миколаїв із зовнішнім світом. Замість піару на так званій «інвестиційній політиці» в зарубіжних журналах, бюджетні кошти необхідно було витрачати на вирішення ключових проблем, які турбують городян», - констатував Володимир Пащенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ