МИКОЛАЇВСЬКА ВЛАДА НЕ ЗВЕРТАЄ УВАГИ НА ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ СТАРИХ БУДИНКІВ - «ЗА ЖИТТЯ»

МИКОЛАЇВСЬКА ВЛАДА НЕ ЗВЕРТАЄ УВАГИ НА ПРОБЛЕМИ ЖИТЕЛІВ СТАРИХ БУДИНКІВ - «ЗА ЖИТТЯ»

Кожен день в Миколаївську регіональну організацію політичної партії «За життя» надходять звернення громадян, які опинилися в безвихідному становищі через байдужість та халатність місцевої влади.

Миколаївська міська влада звикла працювати з позиції «вигоди»: прості громадяни, які розраховують на своєчасну допомогу, виявляються заручниками бюрократичної тяганини. Не стала винятком історія мешканців будинку в центрі Миколаєва, який був побудований ще в 1917 році. Протягом останніх десяти років мешканці будинку, розташованого за адресою Фалєєвська, 9-а, намагаються домогтися капітального ремонту двоповерхової будівлі. Всякий раз, коли мешканці будинку намагаються звернути увагу міської влади на аварійний стан житлового будинку, вони отримують заготовлену відписку: «дане питання взято до відома та буде розглядатися при коригуванні бюджету поточного року».

 

«Звичайно, сьогодні нам складно вплинути на процес прийняття рішень і дійсно допомогти цим людям. У той же час, ми не маємо права мовчки дивитися на те, як влада протягом довгих років ігнорує звернення громадян. Ми в черговий раз вимагаємо вирішити це питання», - зазначив керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Володимир Пащенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ