«МИ ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ КАЗКУ»: ХАРКІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ПРИВІТАВ ДІТЕЙ

«МИ ПОДАРУВАЛИ ДІТЯМ КАЗКУ»: ХАРКІВСЬКИЙ ОСЕРЕДОК ПРИВІТАВ ДІТЕЙ

Депутат Харківської обласної ради, голова обласної організації партії «За життя» Валерія Мураєва привітала з Днем Святого Миколая дітей Зміївського та Харківського районів області. Всі дітлахи отримали солодощі та іграшки.

У цей день традиційно були підведені підсумки щорічного конкурсу дитячих малюнків «Мій улюблений рідний край», якому 8 років тому дав старт народний депутат України, голова політради партії «За життя» Євген Мураєв. Призери конкурсу отримали планшети, телефони та смарт-годинники, крім того, абсолютно всім присутнім на святах дітям вручили заохочувальні призи - м'які іграшки.

Вітаючи дітлахів, Валерія Мураєва повідомила: «Ось уже 8 років поспіль у нас існує чудова традиція: першокласники Харківського та Зміївського району отримують набори для творчості в День знань і  беруть участь в конкурсі малюнка «Мій улюблений рідний край». Підсумки ж конкурсу ми підводимо в День Святого Миколая і кожен, хто сьогодні з дітвори прийшов на наше свято, отримує м'яку іграшку. Це така чудова традиція, я вірю, що ми з Євгеном - відмінні помічники у Святого Миколая. Ми сподіваємося, що кожна дитина буде задоволена й щаслива».

Не залишилися без уваги і вихованці Зміївського НВК №1, яким Валерія Мураєва традиційно привезла безліч подарунків.

«Солодощі наші діти дуже чекають. Валерія Олегівна завжди приїжджає з подарунками, з щирими побажаннями. І сьогодні всі діти отримали м'які іграшки, книги для нашої шкільної бібліотеки, настільні ігри, які теж завжди потрібні. Адже ми всі тут як одна велика сім'я», - повідомила директор Світлана Гаращенко.

Діти, в свою чергу, віддячили дорослим новорічними виставами. Подарунками вони залишилися задоволені і пообіцяли добре поводитися в наступному році.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ