МЕДВЕДЧУК: ЄДИНИЙ КАНДИДАТ ВІД ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ МАЄ ВСІ ШАНСИ ПОТРАПИТИ У ДРУГІЙ ТУР

МЕДВЕДЧУК: ЄДИНИЙ КАНДИДАТ ВІД ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ МАЄ ВСІ ШАНСИ ПОТРАПИТИ У ДРУГІЙ ТУР

Для сьогоднішнього виборця тема врегулювання ситуації на Донбасі і припинення бойових дій є пріоритетною. Тому головне завдання політичного об'єднання партій «За життя» та «Опозиційний блок» - представляти інтереси Південного Сходу і всього російськомовного населення України. Таку думку висловив член партії «За життя», лідер Громадського руху «Український вибір - Право народу» Віктор Медведчук.

«Я розраховую, що це головне - майбутнім кандидатам на президентських виборах і тим партіям, які будуть висуватися на парламентських, необхідно представити конкретні плани і шляхи того, як вони збираються вирішити проблему номер один в Україні. Ця надія вселяє в мене впевненість в тому, що ми можемо зрушити. І наступний рік, може бути - я не кажу, що буде, - може бути позитивним для вирішення цієї проблеми», - зазначив політик.

За словами Медведчука, в публічному політичному процесі він бере участь в більшій чи меншій мірі фактично весь час.

«Інше питання, що ЗМІ, особливо телеканали, часто не мають бажання хотіли слухати мою точку зору. А, якщо врахувати те, що в своїй позиції я принципово послідовний, це подобається далеко не всім. Скажу більше: на жаль для мене, сьогодні це не подобається більшості населення України. Але це правда, це реальність», - констатував Віктор Медведчук.

Політик нагадав, що сьогодні йдуть переговори щодо створення політичного об'єднання партії «За життя» та «Опозиційного блоку», і підтвердив, що він і партія «За життя, членом якої він є, обов'язково братимуть участь в майбутніх виборах.

«Я хочу, щоб це об'єднання відбулося, тому що воно буде представляти інтереси Південного Сходу, російськомовного населення. Я думаю, що це буде серйозний меседж для людей, які втратили віру. У разі об'єднання, політичні сили зможуть консолідувати навколо себе тих, хто бореться з свавіллям влади і виступає за мир в Україні», - сказав Медведчук.

Однак для того, щоб об'єднання відбулося, політикам з опозиційного табору необхідно вгамувати свої амбіції і почати думати про пересічних виборців, вважає політик. Більш того, продовжив він, єдиний кандидат від такого об'єднання має всі реальні шанси потрапити до другого туру президентських виборів.

«Сьогодні, заявляючи про об'єднання, ми посилаємо людям меседж - в Україні є політичні сили, які готові і будуть захищати ваші інтереси. Я впевнений - в тому, щоб об'єднатися на підставі ідеології, є величезний сенс і величезна сила. Тому потрібно об'єднуватися на підставі ідеології, і спільно йти на президентські, парламентські і місцеві вибори», - резюмував Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ