МЕДВЕДЧУК: ВОЄННИЙ СТАН СПРЯМОВАНИЙ ПРОТИ ІНТЕРЕСІВ ЖИТЕЛІВ ПІВДЕННО-СХОДУ УКРАЇНИ

МЕДВЕДЧУК: ВОЄННИЙ СТАН СПРЯМОВАНИЙ ПРОТИ ІНТЕРЕСІВ ЖИТЕЛІВ ПІВДЕННО-СХОДУ УКРАЇНИ

Одностайне голосування депутатів з так званої демократичної «солянки» заклятих друзів і непримиренних союзників свідчить про те, що псевдопатріотичні сили об'єдналися в своєму наступі на конституційні права жителів Південного Сходу України. Про це заявив представник «Опозиційної платформи - За життя» Віктор Медведчук, коментуючи голосування парламенту за введення воєнного стану в Україні.

«Населення Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Запорізької, Чернігівської, Харківської та Херсонської областей найбільш активно і послідовно виступає проти антинародної, руйнівної політики влади, яка цим рішенням розв'язала собі руки для наступу на свободу слова і незалежні засоби масової інформації, репресій проти неугодних політичних і громадських сил, боротьби з інакодумцями», - пояснив політик.

За словами Медведчука, військовий стан в найбільш розвинених індустріальних регіонах України - це «контрольний постріл» в економіку країни.

«Воєнний стан, введений в цих найбільш розвинених індустріальних регіонах України, - це «контрольний постріл» в економіку нашої країни, знищення залишків її привабливості і передбачуваності в очах інвесторів. Прийняте рішення неминуче веде до падіння ВВП України, зниження рівня зарплат в цих областях, провокує інфраструктурну і соціальну кризи», - підкреслив представник «Опозиційної платформи - За життя».

Медведчук також нагадав про ідеологію «Опозиційної платформи - За життя», спрямовану на відновлення миру в Україні, припинення тарифного геноциду і розколу в суспільстві.

«Мирне врегулювання конфлікту на Сході України, «зшивання» країни, реінтеграція Донбасу, відновлення економічного співробітництва з Росією та країнами СНД, припинення тарифного геноциду і політики «хижацького націоналізму», протидія політиці влади, спрямованої на розкол за мовною і релігійною ознаками, - це ідеологія представників «Опозиційної платформи - За життя», яка знаходить відгук у душах і серцях наших громадян. Ми знаємо, як це зробити, і ми це зробимо», - запевнив він.

Політик вважає, що своїм рішенням ввести воєнний стан влада і її псевдоопозиційні сили працюють на розкол країни.

«Сьогодні жителі Південного Сходу України, російськомовне населення і всі ті, хто усвідомлює необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади, чітко розуміють необхідність і своєчасність втілення тієї позиції, якої домагається «Опозиційна платформа - За життя», - висунення єдиного кандидата Юрія Бойка на президентських виборах для захисту конституційних прав громадян, їх життя, власності і свободи», - резюмував Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ