МЕДВЕДЧУК: ВІДСУТНІСТЬ ЗРОСТАННЯ ВИДОБУТКУ ГАЗУ В УКРАЇНІ – ПРЯМИЙ НАСЛІДОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ КАБМІНУ

МЕДВЕДЧУК: ВІДСУТНІСТЬ ЗРОСТАННЯ ВИДОБУТКУ ГАЗУ В УКРАЇНІ – ПРЯМИЙ НАСЛІДОК БЕЗДІЯЛЬНОСТІ КАБМІНУ

Піднявши тарифи на газ, Кабмін не тільки не надав економічні обґрунтування свого рішення, але й «забув» про те, що Україна власним газом покриває потреби населення.

Про це заявив член партії «За життя», лідер Громадського руху «Український вибір - Право народу» Віктор Медведчук.

«Кабмін в своєму вкрай непопулярному і економічно ніяк не виправданому рішенні посилається на позицію МВФ. Більш того, заявлено, що Міжнародний валютний фонд вимагав підвищення ціни на газ для населення на 60%, але уряд, приклавши величезні зусилля, «зміг домогтися збільшення лише на 23,5%». Так хто насправді керує Україною - уряд або МВФ?» - ставить риторичне запитання політик.

Член партії «За життя нагадав, що на засіданні Кабміну «не було сказано жодного слова про те, що Україна повністю забезпечує себе природним газом (для потреб населення), виходячи з обсягів видобутку державного підприємства «Укргазвидобування».

«Останні два з половиною роки українці і так оплачували газ за тарифами, які набагато перевищують витрати на його видобуток. При цьому мова йде не тільки про собівартість видобутку, але і про кошти на розвиток, тобто збільшення видобутку газу. Втім, зростання видобутку газу в Україні якраз і не відбулося. У січні - серпні 2018 року в країні видобуто стільки ж природного газу, скільки і за аналогічний період минулого року. І це прямий наслідок злочинної бездіяльності Кабміну!» - упевнений Медведчук.

Політик зазначив, що підвищення газових цін автоматично підвищить тарифи на опалення і гарячу воду, при цьому нагадавши, що заборгованість населення за надання житлово-комунальних послуг вже становить «безпрецедентні 38,4 млрд грн».

«Окрема тема - субсидії. Прем'єр пообіцяв, що повністю забезпечить сім'ї тих, кому потрібна підтримка. Але це лише порожні слова! На практиці Кабмін в проекті бюджету-2019 знизив фінансування субсидій на 22%. Впевнений, український народ дасть гідну оцінку антисоціальній політиці нинішнього уряду», - підсумував Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ