МЕДВЕДЧУК: ВІДМОВА ВІД ВЕЛИКОГО ДОГОВОРУ З РОСІЄЮ - НАЙБІЛЬША З ПОМИЛОК УКРАЇНСЬКИХ ВЛАДИ

МЕДВЕДЧУК: ВІДМОВА ВІД ВЕЛИКОГО ДОГОВОРУ З РОСІЄЮ - НАЙБІЛЬША З ПОМИЛОК УКРАЇНСЬКИХ ВЛАДИ

Розірвання договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією і Україною є однією з головних стратегічних помилок київської влади. Про це заявив голова політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук в ефірі «Великого інтерв'ю» на телеканалі «112 Україна», наголосивши на тому, що це - помилка саме влади, а не України.

«Це помилка президента України, це помилка парламенту, - заявив політик. - Сьогодні на території Росії працюють близько 2,5-3 млн громадян України. При відсутності цього договору, як і в випадку з припиненням дії великої кількості договорів і нормативної бази у відносинах між Росією і Україною, зміниться статус правового захисту цих людей на території РФ. Тобто ці люди залишаться без захисту. Це перше».

Другим пунктом Віктор Медведчук нагадав: «Головне, що було у Великому договорі - це гарантування визнання територіальної цілісності і кордонів між РФ і Україною. Після 1 квітня... Україна буде єдиною країною в Європі, яка не врегулювала свої кордони з одним із сусідів. Кордони тривалістю 2200 км».

По-третє, за словами політика, «цей крок буде мати негативні наслідки в рамках діалогу Київ - Донецьк - Луганськ – Москва». Хоча політик наполягає: «не дивлячись на провальну політику влади, не дивлячись на неприйняття націоналістично налаштованими політичними силами такого формату врегулювання конфлікту на Донбасі, тільки прямі переговори з ОРДО і ОРЛО при участі Москви можуть стати результативними і повернути мир в Україну».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ