МЕДВЕДЧУК: РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ NEWSONE І «112» СТАНЕ ВИРОКОМ ДЛЯ ВЛАДИ ТА ЇЇ СПІЛЬНИКІВ

МЕДВЕДЧУК: РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ NEWSONE І «112» СТАНЕ ВИРОКОМ ДЛЯ ВЛАДИ ТА ЇЇ СПІЛЬНИКІВ

Віктор Медведчук (партія «За життя») прокоментував постанову №9157, ухвалену Верховною Радою України 4 жовтня 2018 року, якою запроваджуються санкції щодо телеканалів NewsOne і «112 Україна».

Текст заяви публікуємо без скорочень і правок:

«...Ще ніколи в історії незалежної України не закривалися телеканали. Влада, яка поставила країну на межу катастрофи, перейшла в радикальний наступ на ЗМІ з метою знищення свободи слова та встановлення диктатури в країні. Разом зі своїми дармоїдами з «Батьківщини», Радикальної партії і «Самопомочі» влада хоче винести вирок свободі слова та демократії в Україні.

«Диктаторські закони» режиму Януковича від 16 січня 2014 року, які були затавровані ганьбою і в Україні, і за її межами, тьмяніють перед Актом про проголошення диктатури від 4 жовтня 2018 року, який переслідує одну мету - заткнути рот неугодним ЗМІ. Упевнений, що вирок винесено не каналам NewsOne і «112». Цей вирок в очах українців та світової спільноти влада винесла самій собі та своїм спільникам з «Батьківщини», Радикальної партії і «Самопомочі», які рвуться до президентської влади».

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ