МЕДВЕДЧУК: ПРЯМІ ПЕРЕГОВОРИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДОНБАСУ - ЗАПОРУКА ВСТАНОВЛЕННЯ МИРУ

МЕДВЕДЧУК: ПРЯМІ ПЕРЕГОВОРИ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ДОНБАСУ - ЗАПОРУКА ВСТАНОВЛЕННЯ МИРУ

Прямі переговори в чотирикутнику Київ - Донецьк - Луганськ - Москва є основою мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Таку думку в інтерв'ю телеканалу «112 Україна» висловив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук.

Політик прокоментував звернення представника ОРДО Дениса Пушиліна до Еммануеля Макрона та Ангели Меркель як гарантів виконання Мінських угод із закликом вплинути на президента України Петра Порошенка, щоб почати діалог Києва з Донбасом.

«Я підтримую таку ініціативу. Те, що заявили пан Пушилін і пан Пасічник, підтверджує їх готовність говорити на тему мирного врегулювання, реалізації мирного плану, на якому я останнім часом постійно акцентую увагу», - зазначив Віктор Медведчук.

Він також додав, що вже висловлювався з цього приводу 29 січня, коли на Всеукраїнському надзвичайному з'їзді партії «Опозиційна платформа - За життя» презентував мирний План-концепцію щодо врегулювання кризи на Південному Сході України.

«Це було вперше на з'їзді, де проговорювалися основні положення цього плану про те, що в основі його повинні лежати переговори в рамках чотирикутника, як я тоді сказав і можу повторити сьогодні. Це прямі переговори Києва з Донецьком, Луганськом і Москвою».

Посилаючись на досвід ведення переговорів з представниками ОРДО і ОРЛО, Віктор Медведчук підкреслив, що діалог з представниками Донбасу необхідний для відновлення миру в Україні.

«Я дійсно вважаю, виходячи з досвіду переговорного процесу, а переговорами по Донбасу я займаюся з травня 2014 року. Тому думаю, що подібне твердження може дійсно змінити ситуацію в питанні мирного врегулювання, якщо буде політична воля всіх сторін», - резюмував політик.

Джерело: 112 Україна

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ