МЕДВЕДЧУК: ПРИЙНЯТТЯ БЮДЖЕТУ-2019 І КУРС НА ЧЛЕНСТВО В ЄС І НАТО - ЦЕ ХРЕСТ НА НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

МЕДВЕДЧУК: ПРИЙНЯТТЯ БЮДЖЕТУ-2019 І КУРС НА ЧЛЕНСТВО В ЄС І НАТО - ЦЕ ХРЕСТ НА НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

За 20 годин законотворчого марафону парламентарії встигли проголосувати за ряд законопроектів, які, по суті, ставлять хрест на економічній і політичній незалежності України. Про це заявив голова Політради партії «За життя» Віктор Медведчук.

«311 голосів - за постанову про попереднє схвалення законопроекту щодо закріплення в Конституції України курсу на членство в ЄС і НАТО. 240 голосів - за антинародний, антисоціальний бюджет. Ці голосування стали свідченням прогину нашої «незалежної» влади перед заокеанськими кукловодами», - підкреслив політик.

Медведчук зазначив, що «Верховній Раді пропонується закріпити в Основному Законі України той «цивілізаційний вибір», який «майданні лідери» нав'язали українському народові в 2014-му».

«Той самий «цивілізаційний вибір», який розколов країну на дві частини і став причиною протистояння між українськими громадянами, які протягом десятиліть жили в мирі, єдності та злагоді. Більш того, правку про незворотність європейського і євроатлантичного курсу України пропонується внести після слів щодо ... турботи про зміцнення «громадянської злагоди на землі України». Це просто верх цинізму!» - обурений голова Політради партії «За життя».

На думку Віктора Медведчука, «замість миру всередині країни, добросусідських відносин з іншими державами та розвитку - цивілізованого просування до соціального і економічного процвітання, Україні пропонуються мертвонароджена ідея євроатлантичної інтеграції і бюджет економічного суїциду країни».

«Якщо додати до цього параноїдальну ідею влади про декомунізацію, повальну дерусифікації та томосізацію України, то стає зрозумілим, чому 78% громадян переконані, що країна рухається не в тому напрямку», - резюмував політик.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ