МЕДВЕДЧУК ПОЯСНИВ, ЧОМУ ГРОМАДЯНИ АКТИВНО ПІДТРИМУЮТЬ ІДЕЮ ПОЗАБЛОКОВОГО СТАТУСУ УКРАЇНИ

МЕДВЕДЧУК ПОЯСНИВ, ЧОМУ ГРОМАДЯНИ АКТИВНО ПІДТРИМУЮТЬ ІДЕЮ ПОЗАБЛОКОВОГО СТАТУСУ УКРАЇНИ

Незважаючи на те, що соціологія свідчить про прірву між прагненнями народу і «хотєлками» влади, керівництво країни не поспішає цікавитися думкою своїх громадян. У такій ситуації опозиційні політичні сили, які виступають проти продажної купки корумпованих авантюристів, проти війни і злиднів, об'єдналися в «Опозиційну платформу - За життя». Об'єднання відкрите для всіх, хто готовий боротися з «партією війни і злодійства» і на ділі захищати права і свободи громадян України. Про це заявив голова Політради партії «За життя» Віктор Медведчук.

Посилаючись на дані соціологів, політик зазначив, що тільки з вересня по жовтень цього року кількість тих, хто вважає, що Україна рухається в неправильному напрямку, зросла на 5%, досягнувши рекордного за роки «реформ» показника - 78%. .

«Результати опитування, проведеного в жовтні цього року Київським міжнародним інститутом соціології, Українським центром економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова і Соціологічною групою «Рейтинг», демонструють, що між прагненнями народу і «хотєлками» влади є велика прірва. Українці категорично не підтримують «реформи», які проводяться євроінтеграторами. Відповідь на питання, чого найбільше не вистачає Україні, більш ніж очікуване. Миру, стабільності і порядку. 64% громадян вважають, що не вистачає миру, 41% - що не вистачає стабільності, 40% - порядку», - зазначив Медведчук.

Найважливішими проблемами для країни українці називають військовий конфлікт на Сході України (66%), хабарництво і корупцію у владі (43%), безробіття (30%), низький рівень зарплати або пенсії (30%) і підвищення тарифів на комунальні послуги (27 %), підкреслив голова Політради партії «За життя».

«Результати опитування показують базові, життєві потреби українців. Однак ні миру, ні стабільності, ні порядку, ні нових робочих місць, ні тим більше підвищення рівня життя або соціального захисту команда євроінтеграторів народу дати не може. Замість цього влада педалює питання створення єдиної помісної церкви (провокуючи релігійне протистояння), «захисту» української мови (шляхом дискримінації російськомовного населення і, по суті, знищення російської мови), вступу в НАТО (куди Україну ніхто не кличе)», - підкреслив Медведчук .

Політик звернув увагу на вельми неприємну для «реформаторської» команди закономірність: чим активніше представники влади проштовхують ідею євроатлантичної інтеграції, тим нижче рівень її підтримки народом.

«Відповідно до вищевказаного опитуванням, в жовтні 2018 го за вступ в НАТО готові були проголосувати 40% українців, проти - 36%. І це при тому, що в липні цього року за членство в НАТО виступали 42%, проти - 35% », - уточнив Медведчук.

На думку політика, громадяни активно підтримують ідею позаблокового статусу України, при цьому сумарно число прихильників позаблокового статусу України і тих, хто підтримує вступ в Організацію Договору про колективну безпеку (9%), значно перевищує кількість прихильників вступу в НАТО (44% проти 39%).

Але, незважаючи на такі результати, влада не цікавиться думкою свого народу, підкреслив Віктор Медведчук.

«Формуючи основи зовнішньополітичного курсу України, вони керуються інтересами не держави і народу, а Вашингтона і Брюсселя. Як наслідок, архінепрофессіоналізм, підлабузництво перед Заходом, боротьба з інакодумцями і «хижацький націоналізм» сьогодні визначають тактику і стратегію «партії війни і злодійства», що знаходиться при владі. Протистояти їй можуть тільки здорові, прагматичні опозиційні сили, які відстоюватимуть інтереси пересічних українців», - впевнений політик.

Відмова від кабальних умов «співпраці» з МВФ, припинення політики тарифного геноциду, встановлення миру на Донбасі, «зшивання» країни, економічний підйом і соціальний захист громадян - ось першочергові завдання «партії миру», яка об'єднує політичні партії та громадські організації і яку підтримують мільйони українців у всіх регіонах країни, підкреслив голова Політради партії «За життя».

«Я переконаний, сьогодні настав момент для такого об'єднання: політичні сили, які виступають проти злочинної і продажної купки корумпованих авантюристів при владі, проти війни і злиднів, об'єдналися в «Опозиційну платформу - За життя». І наше об'єднання відкрите для всіх, хто готовий боротися з «партією війни і злодійства» і на ділі захищати права і свободи громадян України», - резюмував Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ