МЕДВЕДЧУК: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗАЛИШИТЬСЯ В ОПОЗИЦІЇ І ПІСЛЯ ЗМІНИ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ

МЕДВЕДЧУК: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗАЛИШИТЬСЯ В ОПОЗИЦІЇ І ПІСЛЯ ЗМІНИ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ

У «Опозиційній платформі - За життя» поки не бачать спільних позицій своїх ідеологічних поглядів і декларованих позицій щодо найгостріших для України питань з політикою, заявленою переможцем президентських виборчих перегонів Володимиром Зеленським. Відповідно, політсила продовжить перебувати в опозиції до правлячого режиму. Про це в передачі «Велике інтерв'ю» на телеканалі «112 Україна» заявив голова політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук.

«Ми після першого туру прийняли рішення, що не підтримуємо ні Порошенка, ні Зеленського. Цим висловили свою позицію до Зеленського. Відразу після другого туру ми заявили, що наша партія знаходиться в реальній опозиції до новообраного президента, - нагадав він. - Тому що є ряд аргументів, які не дають нам можливості стверджувати, що ми можемо підтримати його дії в питаннях миру на Донбасі».

За словами Віктора Медведчука, в «Опозиційній платформі - За життя» сумніваються в здатності майбутнього президента відновити мир в Україні - принаймні, його антиросійська риторика і сумніви в доцільності виконання політичної частини мінських угод не дозволяють сподіватися на швидке вирішення конфлікту на сході країни.

«Ми не бачимо реально, що він може цей мир встановити. Заяви його оточення в цій частині і його особисті заяви, що він не підтримує особливий статус, не підтримує підписання закону про амністію, не збирається виконувати мінські угоди, не збирається йти шляхом мирного врегулювання і припинення бойових дій, - перерахував Віктор Медведчук. - З питань тарифів, прямих переговорів і прямих домовленостей про постачання російського газу, з питань, пов'язаних з газотранспортною системою, з відновленням економічних відносин з Росією - немає кроків, немає дій».

Політик нагадав: стратегічне завдання «Опозиційної платформи - За життя» боротьба за перше місце на парламентських виборах. Однак і в цьому випадку політсила, швидше за все, залишиться в опозиції до влади. «Навіть посівши перше місце (якщо у нас це вийде, а ми будемо до цього прагнути), може так статися, що ми будемо в опозиції. У «Опозиційної платформи - За життя» є ідеологія, є завдання, і ми будемо реалізовувати ці завдання», - зазначив Медведчук.

Про зміцнення позицій «Опозиційної платформи - За життя» на хвилі антиросійських висловлювань Володимира Зеленського заговорили і експерти. Так, політолог Петро Олещук прогнозує: протиставляючи себе Володимиру Путіну, новий український президент лише відштовхне від себе проросійський електорат, який в кінцевому підсумку віддасть свої голоси партії Медведчука, Бойка, Рабіновича. А з огляду на те, що «Опозиційна платформа - За життя» вже сьогодні, за даними соцдосліджень, займає друге місце серед політичних партій в Україні, до осені політсила має всі шанси здобути першість у новообраному парламенті.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ