МЕДВЕДЧУК: ОБИРАЮЧИ ВЛАДУ - ГОЛОСУЄШ ЗА ЗУБОЖІННЯ НАРОДУ

МЕДВЕДЧУК: ОБИРАЮЧИ ВЛАДУ - ГОЛОСУЄШ ЗА ЗУБОЖІННЯ НАРОДУ

Напередодні майбутніх президентських і парламентських виборів вкрай важливо усвідомити просту істину. Кожен, хто готовий підтримати на виборах представників євроінтеграційної команди, повинен знати: голосуючи за цю владу, він голосує за чергове підвищення тарифів. А значить, голосує за подальше зубожіння - своє, своєї родини, країни, народу. Про це заявив глава Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук.

Опозиційний політик нагадав, що практично всі «реформи» нинішньої влади звелися до бездумного підвищення цін.

«Тільки за період 2014-2019 років тарифи на житлово-комунальні послуги зросли в середньому на 734%. Тариф на природний газ для населення збільшився на 1080%, на опалення - на 1225%, на електроенергію - на 221,4%, на холодне водопостачання і водовідведення - на 584%, на гаряче водопостачання - на 560%. Сьогодні українці платять за газ, який видобувається в Україні в достатній для потреб населення кількості, вкрай високу ціну. Продавати газ власного видобутку своїм же громадянам за європейськими цінами - так з народом можуть поводитись тільки єврореформатори, керовані в ручному режимі з «вашингтонського обкому» і МВФ», - вважає Віктор Медведчук.

Він також нагадав, що саме згідно вимог фонду, прописаним в новій (вже третій за останні чотири роки) програмою «співпраці» з МВФ, ціна на газ для населення з 1 листопада 2018 року збільшилася на 23,5% - до 8548,92 грн за тисячу кубометрів (з ПДВ).

«Протягом року українців чекають ще два підвищення: з 1 травня 2019 року ціна газу збільшиться приблизно до 9851,66 грн за тисячу кубометрів (з ПДВ), а з 1 січня 2020 го (за умови збереження показника базової ціни) - до 12313 , 85 грн, що становитиме 100% імпортного паритету. Слідом за цінами на газ відповідно зростуть тарифи на опалення і гаряче водопостачання. Крім того, НКРЕКУ вже затверджений план підвищення тарифів на електроенергію в другій половині 2019 року», - підкреслив глава Політради «Опозиційної платформи - За життя».

Віктор Медведчук вважає, що напередодні президентських і парламентських виборів вкрай важливо усвідомити просту істину - кожен, хто готовий підтримати на виборах представників євроінтеграційної команди, повинен знати: голосуючи за цю владу, він голосує за чергове підвищення тарифів, а значить, голосує за подальше зубожіння - своє, своєї родини, країни, народу.

«Авторитетно заявляю: знизити ціну на газ можна було б вже сьогодні. Але для цього наша єврореформаторська влада повинна відмовитися від тіньових схем з поставками так званого імпортного газу (а по суті, російського, яке доставляється в Україну через величезне логістичне плече, через треті руки європейських посередників). Якби Україна безпосередньо купувала газ в РФ, а не переплачувала європейським посередникам, то ціна блакитного палива була б нижче мінімум на 100 доларів на кожній тисячі кубометрів. Зробити це абсолютно реально, ось тільки єврореформатори у владі і їх прихильники в опозиції в цьому не зацікавлені», - пояснив опозиційний політик.

Він упевнений в тому, що в нинішніх умовах зупинити політику тарифного геноциду здатна тільки одна політична сила в країні - «Опозиційна платформа - За життя».

«У нас є економічна програма, яка дозволить повернути українцям гідні зарплати і пенсії (як це було в доєвромайданні часи), встановити економічно обґрунтовані тарифи і надати гарантії соціального захисту. Ми зупинимо політику тарифного свавілля і забезпечимо гідне життя нашим громадянам», - підсумував глава Політради «Опозиційної платформи - За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ