МЕДВЕДЧУК: ЦІНА СПІВРОБІТНИЦТВА З МВФ - ЗЛИДНІ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ, ЗРУЙНОВАНА ЕКОНОМІКА І БОРГОВА КАБАЛА

МЕДВЕДЧУК: ЦІНА СПІВРОБІТНИЦТВА З МВФ - ЗЛИДНІ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ, ЗРУЙНОВАНА ЕКОНОМІКА І БОРГОВА КАБАЛА

Вже в наступному році уряд буде змушений знову піднімати ціну на газ, виконуючи умови нової програми від МВФ. Влада, співпрацюючи з фондом, знищує економіку, прирікаючи українців на злидні.

Таку заяву зробив член партії «За життя», лідер «Українського вибору - Права народу» Віктор Медведчук.

«У загальносвітовому рейтингу економічного розвитку Україну випереджають не тільки Молдова, а й Бутан, Філіппіни і навіть Гондурас. Таких «запаморочливих» показників Київ досяг, не просто тісно співпрацюючи з МВФ, а під його контролем і чуйним керівництвом. Незважаючи на ці «досягнення», на Заході не втомлюються звеличувати українські «реформи». «Ми бачимо, що ви вийшли на правильний шлях» - так оцінив антисоціальну українську пенсійну реформу глава місії МВФ в Україні Рон ван Роден. А з нагоди прийняття убивчої для народу медичної реформи посольство США в Україні навіть виступило з офіційним привітанням», - підкреслив член партії «За життя».

Віктор Медведчук нагадав, що вітчизняні та іноземні експерти констатують катастрофічний стан української економіки.

«Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен заявила, що якщо економіка країни продовжить зростати нинішніми темпами, то, щоб наздогнати, наприклад, Польщу, Україні знадобиться 100 років. До того ж згідно з оприлюдненими прогнозами МВФ, до 2023 року ВВП на душу населення в Україні може досягти $ 4200 (до слова, у 2013 році цей показник становив майже $ 4000). Тобто в 2023-му країна зможе лише частково перевищити доєвромайданний рівень. По суті, для України це десять втрачених років. Заради отримання кредитів МВФ офіційний Київ уже відпустив гривню у вільне плавання, обваливши її курс більш ніж в три рази, провів скорочення бюджетників і держслужбовців, підняв ціни на газ і знизив норми його споживання», - констатував політик.

Член партії «За життя» зазначив, що після підвищення 19 жовтня на 23,5% ціни на газ для населення, газові тарифи для українців виросли в порівнянні з 2013 роком в цілому в 11,8 рази.

«Але і це не межа. Уже в наступному році уряд буде змушений знову піднімати ціну на газ. За підрахунками експертів, до 14 тис. грн за 1 тис. кубометрів. Уряд тримає в суворій таємниці умови співпраці з МВФ - нової програми stand-by. Нова програма МВФ означає нові умови, нові структурні маяки і нові посилення. Україна не тільки загрузла в боргах, вона задихається під тягарем взятих на себе непосильних зобов'язань. Але влада продовжує «партнерське співробітництво» з МВФ, знищуючи економіку, прирікаючи українців на злидні, зраджуючи національні інтереси», - підсумував Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ