МЕДВЕДЧУК: БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ ЗАБОРОНИ РОСІЙСЬКОГО ТБ, КІНО І ГАСТРОЛЕЙ АРТИСТІВ

МЕДВЕДЧУК: БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ ЗАБОРОНИ РОСІЙСЬКОГО ТБ, КІНО І ГАСТРОЛЕЙ АРТИСТІВ

Більшість українців не підтримують заборону російських фільмів і ТБ, гастролей артистів, введення мовних квот і інші подібні заборони. Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук, коментуючи результати соцопитування «Ставлення українців до політики регулювання інформаційної сфери: март 2019 року», проведеного КМІС.

Більше половини населення України переконані, що заборона російських телеканалів є помилкою і призводить до обмеження прав громадян, в той час як лише трохи більше чверті населення підтримують подібні заходи.

«59,6% громадян негативно оцінили заборону гастролей окремих російських артистів і показу російських фільмів в Україні, а підтримують цю заборону трохи більше чверті - 27,7%. 53,2% жителів країни розцінюють заборону російських соцмереж як помилку і обмеження їх прав, підтримують цю заборону лише 28,8%. 42,2% українців назвали недоцільним введення обмежувальних квот на українську мову на радіо і ТБ, підтримали ці квоти тільки 32,2%», - навів дані опитування Медведчук.

За словами політика, це зайвий раз доводить, що русофобська політика влади не знаходить підтримки у більшості українців.

«Стає очевидним, що жодна з «реформ» парубіїв-кириленка-в'ятровичей та іншої ура-патріотичної зграї не знайшла і ніколи не знайде підтримки у більшості громадян України. Кращим доказом цього є той факт, що, незважаючи на радикальну русофобію і антиросійську істерію, яка нинішньою владою зведена в ранг нової національної ідеї, ставлення українців до Росії поліпшується», - підсумував Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ