МЕДВЕДЧУК: БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН ВИСТУПАЄ ЗА НАДАННЯ АВТОНОМІЇ ДОНБАСУ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ МИРУ

МЕДВЕДЧУК: БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН ВИСТУПАЄ ЗА НАДАННЯ АВТОНОМІЇ ДОНБАСУ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ МИРУ

На відміну від влади, український народ показав, що підтримує ідею надання Донбасу автономного статусу. Про це заявив глава Політради партії «Опозиційна платформа За життя» Віктор Медведчук, коментуючи одне з останніх соцопитувань, проведених Київським міжнародним інститутом соціології, згідно з яким більше половини населення підтримують мирний план-концепцію щодо врегулювання кризи на Південному Сході України.

Посилаючись на дослідження Київського міжнародного інституту соціології: «51% українців підтримують ідею надання Донбасу автономії в складі України (28% точно підтримують і ще 23% скоріше підтримують). 24% не підтримують ідею автономії (точно не підтримали б таку пропозицію 15,2% і скоріше не підтримали б - 8,8%)».

«Результати цього опитування свідчать, що владі не вдалося політичними репресіями, порушенням кримінальних справ, погрозами націонал-радикалів домогтися, щоб ми припинили боротьбу за встановлення миру на Донбасі», зазначив політик.

На його думку, такі настрої в суспільстві ще раз підтверджують правильність позиції «Опозиційної За життя».

«Український народ показав, що він набагато мудріше влади і політиканів з «партії війни», які закликають до силового сценарію вирішення конфлікту на Донбасі. Позиція простих громадян нашої країни є найкращою підтримкою мирного плану-концепції щодо врегулювання кризи на Південному Сході України «Опозиційної платформи - За життя», який передбачає створення автономії для Донбасу в складі України», запевнив Віктор Медведчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ