МАРІУПОЛЬСЬКІ АКТИВІСТИ СТАЛИ «БЕРЕГОМ НАДІЇ» ДЛЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ

МАРІУПОЛЬСЬКІ АКТИВІСТИ СТАЛИ «БЕРЕГОМ НАДІЇ» ДЛЯ ІНВАЛІДІВ І ВЕТЕРАНІВ

Попри те, що країна вже відзначила найголовніше свято – День Перемоги, активісти політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» продовжують вітати героїв – ветеранів Великої Вітчизняної війни, завдяки подвигу яких ми сьогодні маємо можливість жити.

Так, активісти Маріупольської міської організації партії приїхали з подарунками до лівобережної організації людей з інвалідністю. Зустріч була по-справжньому домашньою – згадували і про нещадну війну, і про героїв, які віддали своє життя заради миру, і вшановували тих, хто зміг пережити ті страшні події, і про сімейні цінності говорили, а також планували різні заходи.

Особлива увага приділялася проблемам інвалідів. «Ми розглянули варіанти допомоги, намітили спільні плани й заходи на майбутнє. Насправді ветерани змушені сьогодні боротися за свої права, відстоювати своє свято. Наше покоління має допомагати їм у всьому, а також повернути символи перемоги у правове поле», – розповів керівник Донецької регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Владислав Філімонов.

«Із цією організацією нас пов'язують довгі дружні відносини. Щораз, 9 років поспіль, прощаючись із цими людьми, хочеться до них знову і знову повертатися», – розповів, у свою чергу, керівник Маріупольської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Максим Ткач.

Не забули активісти Маріупольської міської організації партії «Опозиційна платформа – За життя» привітати і членів громадської організації «Захист дітей війни».

Партійці організували святковий обід у Центрі духовного і фізичного відновлення «Берег надії», на якому разом із ветеранами випили фронтові 100 грам, пом'янули тих, кого з нами вже немає, а також заспівали пісні воєнних років та пригадували, як важко дісталася Перемога над фашизмом.

Ветерани звернулися до глави Донецької регіональної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Владислава Філімонова із проханням допомогти організації у придбанні комп'ютера, і були почуті – найближчим часом вони отримають необхідну їм техніку.

«Ми із задоволенням надамо необхідну підтримку й допомогу організації. На жаль, вона, як і більшість аналогічних, не має фінансових ресурсів. Але має щось своє – особливе, цікаве: проводить і турніри з шахів, і концерти вокального ансамблю «Берег надії»», розповів Владислав Філімонов.

На знак подяки за турботу члени «Захисту дітей війни» подарували гостям яскравий концерт, під час якого виконали гімн цієї громадської організації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ