МАРГАНЕЦЬКА ТА ЖОВТОВОДСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

МАРГАНЕЦЬКА ТА ЖОВТОВОДСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Марганецька та Жовтоводська міські організації політичної партії «За життя» в Дніпропетровській області привітали працівників освіти з професійним святом.

«Особливо приємно сьогодні привітати почесного громадянина міста Марганець, відмінника освіти України, колишнього директора школи №10 Єгорову Тамару Іванівну з найкращим осіннім святом. Освітяни – це стан душі. Розумію, скільки здоров’я, нервів, власної енергії, недоспаних ночей у кожному з ваших вихованців. Для того, щоб вони виросли по-справжньому гармонійно розвиненими особистостями. Бажаю зберігати оптимізм і надії, мати здоров'я і терпіння, достаток і щастя!», - сказав керівник Марганецької міської організації «За життя» Миколай Перепьолкін.

«Вітаємо всіх, хто коли-небудь входив до класної кімнати для того, щоб навчитися чомусь новому. І найголовніше, вітаємо тих, хто й зараз робить так багато для освіти. Дорогі, милі вчителі, від усієї душі вітаємо вас з професійним святом!» - привітала освітян керівник Жовтоводської міської організації «За життя» Марина Агаркова.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ