ЛЬВІВЩИНА ОБИРАЄ «ЗА ЖИТТЯ»

ЛЬВІВЩИНА ОБИРАЄ «ЗА ЖИТТЯ»

Зростання комунальних платежів, зниження рівня життя громадян, політична криза - все це результати бездарної політики української влади. І така політика призвела до того, що все більше людей підтримують програму і дії політичної партії «За життя».

Так, в місті Стрий пройшла зустріч прихильників партії «За життя», в ході якої голова Львівської регіональної організації Богдан Кобрин окреслив найбільш актуальні питання діяльності партії в цілому й регіональної організації, зокрема. За результатами цієї зустрічі її учасники ухвалили одноголосне рішення вступити до лав «За життя».

«Соціально-економічні проблеми вимагають від нас як від опозиційної сили різко підвищити свою мобільність. Величезну роль в цьому відіграє розвиток партії та збільшення чисельності партійців за рахунок соціально активних громадян», - заявив Богдан Кобрин.

У зв'язку з цим, запевнив він, усі сили Львівської регіональної організації партії «За життя» будуть спрямовані на вирішення найгостріших проблем у соціальній, культурній, освітній сферах регіону. Активісти «За життя», в свою чергу, заявили, що не допустять ігнорування проблем місцевих громад і вимагатимуть від влади на місцях фінансування зазначених сфер у повному обсязі.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ