ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ З НОВИМ РОКОМ

ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ДІТЕЙ З НОВИМ РОКОМ

28 грудня в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді пройшов традиційний новорічний свято для дітей з соціально незахищених сімей.

Для підопічних Рубіжанського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді старші гуртківці підготували новорічну казку, в якій було безліч чарівних перетворень, ігор та розваг. Діти зустрілися з улюбленими персонажами фільму «Пірати Карибського моря» капітаном «Чорної перлини» Джеком Горобцем, капітаном Гектором Барбоссою, Девідом Джонсоном, Елізабет, Морським Вовком та іншими.

Ну і яке ж свято без сюрпризів? Добрими помічниками Діда Мороза і Снігуроньки стали члени партії «За життя» на чолі з Вадимом Масловим, Іриною Сафроновою і Ольгою Новіковою. Вони підготували дітям солодкі подарунки та взяли участь в іграх і конкурсах.

Слід зазначити, що протягом багатьох років Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій і команду партії «За життя» об'єднує тісне співробітництво. Активісти партії - часті гості і активні учасники заходів, які організовує установа, завжди із задоволенням відвідують свята, ігри та змагання. І ніколи не приходять з порожніми руками.

«Наша команда на постійній основі підтримує подібні ініціативи міських і обласних організацій, адже що може бути краще, ніж подарувати дітям свято і надію на світле майбутнє», - заявив Вадим Маслов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ