ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ МОЛОДІ ТАЛАНТИ

ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ МОЛОДІ ТАЛАНТИ

В м. Сєвєродонецьк пройшли Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Prestige cup 2018». Змагання проходили під патронатом Луганської регіональної організації політичної партії «За життя».

У чемпіонаті взяли участь близько 400 спортсменів з усієї України. Танцювали пари абсолютно різного віку. Найменшим учасникам ледь виповнилося 5 років. Діти змагалися в різних напрямках танців: від повільного вальсу до ча-ча-ча. До суддівської колегії увійшли відомі тренери.

Команда Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» в особі Ірини Сафронової, Андрія Ажипи, Вадима Маслова і Сергія Кравченка взяла участь у відкритті та організації змагань. Вони вручили кубки, медалі та подарунки переможцям та учасникам турніру.

«Я гордий, що не дивлячись на всі труднощі, Луганщина приймає у себе змагання всеукраїнського масштабу. Сєвєродонецьк зібрав неодноразових переможців, призерів чемпіонатів, кубків, турнірів зі спортивних танців. Наші діти дуже талановиті! Головне, що їм подобається займатися, їх це захоплює. Ми завжди готові допомагати дітям і їх батькам реалізовувати таланти», - підкреслив керівник Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ