ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ЗА ВІДСТАВКУ СУПРУН

ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ БЕЗСТРОКОВУ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ЗА ВІДСТАВКУ СУПРУН

У центрі Києва з ініціативи політичної партії «За життя» почалася безстрокова акція протесту за відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.

У перший день акції зібралися кілька тисяч активістів, киян і просто небайдужих громадян з однією вимогою: «Геть Супрун».

Підтримати мирну акцію протесту приїхала і команда Луганської регіональної організації партії «За життя» на чолі з керівником Ростиславом Дубовим. Разом з ними приїхали незадоволені медичною реформою люди з Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська і Білокуракинського району. Всі вони говорять, що реформа Супрун - це геноцид українського народу.

«Чиновники заповнили е-декларації і, як виявилося, у них не просто майно, у них цілі багатства, які нев відповідають їх офіційним доходам. Вони поїдуть лікуватися за кордон. Їм все одно, на відміну від мільйонів українців, хто сьогодні очолює Міністерство охорони здоров'я і що собою представляє медична реформа Супрун. Тому люди сьогодні вимагають її відставки і відповідальності за її дії», - сказав керівник Луганської регіональної організації партії Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ