ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ОКРЕСЛИЛА ПЛАНИ РОБОТИ НА 2018 РІК

ЛУГАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ОКРЕСЛИЛА ПЛАНИ РОБОТИ НА 2018 РІК

Основним напрямком роботи команди Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» є поліпшення життя жителів Луганської області.

З початку року керівник Луганської обласної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий провів планові зустрічі на місцях з керівництвом міських і районних організацій, депутатами і членами партії.

На зустрічі з активом Сєвєродонецької міської організації було прийнято рішення про об'єднання Луганської регіональної та Сєвєродонецької міської громадських приймалень. Керівником приймальні була обрана Ірина Сафронова - голова Сєверодонецької міської організації партії.

 

 

У місті Рубіжне були сформовані агітаційні групи, завданням яких є активізація суспільно-політичної роботи з населенням, донесення інформації про програму партії, діяльності її лідерів. В інших містах і районах йде формування подібних груп.

У Новоайдарському районі перед початком зборів були вручені партійні квитки членам районної організації ветеранів, які раніше написали заяви до вступу в партійні лави. Після закінчення урочистої частини, активісти розглянули заяви жителів, які надійшли до громадської приймальні, й було прийнято ряд рішень про виділення матеріальної допомоги людям: на ремонт покрівлі будинку, на лікування дитини, малозабезпеченим сім'ям.

 

 

«Злагоджена комунікація всередині команди, правильна розстановка пріоритетних цілей і розподіл обов'язків - гарантія досягнення результату», - заявив Ростислав Дубовий.

Також зв'язку з збільшенням кількості звернень жителів в партію, спільно з депутатами від партії «За життя» Вадимом Гніденком, Андрієм Ажипою, Сергієм Кравченком і Олексієм Ковтуном відбулися прийоми громадян в м Лисичанську, Біловодському та Білокуракинському районах.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ