ЛИСИЧАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ

ЛИСИЧАНСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПРИВІТАЛА ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ

У Лисичанському міському палаці культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому Дню.

На концерт були запрошені більше трьохсот п'ятдесяти представниць прекрасної статі. Відкрили святкову програму вихованці хореографічних та вокальних гуртків. Артисти протягом усього вечора дарували гостям чудовий настрій, позитив і радість від кожного виступу.

Зі щирими привітаннями на свято прийшла в повному складі вся фракція політичної партії «За життя» Лисичанської міської ради. Депутати висловили слова вдячності і подяки за те, що жінки вміють бути кращими в професії, активними в громадському житті, встигають займатися спортом, творчістю і при цьому залишаються турботливими дружинами і матерями.

«Від імені політичної партії «За життя» ми висловлюємо найтепліші і найщиріші слова вдячності прекрасній половині людства - вам, милі жінки. Найкраще, що є в світі пов'язано з вами! На вашій любові та турботі тримається дім і родина, ви перетворюєте будні на свято. Нехай добром, здоров'ям і любов'ю повертаються вам ті блага, якими ви наповнюєте навколишній світ», - заявив глава фракції, керівник міської організації партії «За життя» Андрій Ажипа.

Всі, кому в цей вечір пощастило побувати на святковому концерті, отримали особливий заряд радості, любові і весняного настрою.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ