ЛІДЕРИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ВІДВІДАЛИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ХАРКІВ

ЛІДЕРИ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ВІДВІДАЛИ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ХАРКІВ

11 лютого до Харкова прибули з візитом керівник політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович і кандидат в президенти України Юрій Бойко. В ході поїздки лідери партії відвідали ряд об'єктів в місті та області.

Під час візиту політики відвідали й приймальню Харківської обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя», де зустрілися з активом партії, керівниками міських і районних організацій.

На зустрічі присутні обговорили питання, що стосуються медичної реформи, проблему виїзду молоді за кордон, а також занепад сільськогосподарських підприємств області. Всі присутні на зустрічі одноголосно підтримали висунення Юрія Бойка в президенти України і висловили йому свою підтримку.

«Сьогоднішній Харків - це найкращий приклад для всіх українських міст. Місто живе, розвивається, тут будуються дороги... Але в той же час, не варто забувати, що в цілому на наших очах вбивається сильна країна! Вбивається відразу з трьох причин - по дурості, по тупості і злому наміру. А ми дивимося, як нас вбивають, і мовчимо! Нинішні вибори - вирішальні вибори для майбутнього України. Потрібно кожному з нас підійти до холодильника, подивитися, чи став він повніше, і прийняти відповідальне рішення. Якщо ми виберемо злидні і розруху, до яких привели непрофесійні дії цієї влади, тоді ми так і будемо жити. А якщо ми наважимося і виберемо нове життя - ми заживемо інакше, ми заживемо в новій Україні - «Швейцарії Східної Європи»!» - зазначив Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ