ЛАВИ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄТЬСЯ МОЛОДДЮ

ЛАВИ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» ПОПОВНЮЄТЬСЯ МОЛОДДЮ

Хто б і скільки не зловтішався, а наші ряди з кожним днем ​​стають все більше і більше.

Черговим доказом стала урочиста церемонія прийняття нових партійців в політичну партію «За життя», яка пройшла у вівторок, 9 жовтня, в офісі Київської міської організації. Десятки людей не тільки отримали партійні квитки, а й особисто познайомилися з керівництвом політичної сили.

Активістка Анна Івкіна - одна з тих, хто отримала партійний квиток з рук глави Секретаріату політичної партії «За життя» Віктора Головка.

«Я рада, що вже сьогодні можу назвати себе членом партії «За життя». Це мій перший партійний квиток, який я отримала добровільно і усвідомлено. Поважаю лідера партії - народного депутата України Вадима Рабіновича, і вірю, що «За життя» не просто готова - вона побудує процвітаючу Україну, вона виведе країну з кризи, створивши тут, на нашій землі, «Швейцарію Східної Європи», - заявила Ганна Івкіна.

«Сьогодні прекрасна подія - до нашої партії офіційно приєдналися ще десятки однодумців. Я мав честь поспілкуватися з прекрасними людьми, які поділяють наші погляди в питанні розвитку країни, її подальшого шляху. Упевнений, що з появою кожного нового члена партія стає тільки сильніше», - заявив в свою чергу глава Секретаріату політичної партії «За життя» Віктор Головко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ