КРОПИВНИЦЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА МОЛОДИХ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ

КРОПИВНИЦЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА МОЛОДИХ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ

Керівник Кропивницької міської організації «За життя» Олександр Рацул підтримав команду переможців у фінальній грі Всеукраїнського дебатного турнiру.

Кубок від його благодійного фонду «Майбутнє за молоддю» вручила переможцям регіонального туру представниця фонду Віолетта Відінєєва.

«Ми пишаємось, що ці достойні молоді люди будуть представляти Кіровоградщину на національному дебатному турнірі, який пройде у Києві, - зазначив Олександр Рацул. – Кропивницька міська організація «За життя» завжди залучає до співпраці молодих лідерів, які допомагають вести роботу в громадській приймальні та офісі, беруть участь в акціях та громадянських ініціативах. Недарма ж дебати проходять під гаслом: «Змінюємо людей, щоб змінити країну!».

Фінальна гра серед команд студентів кропивницьких вишів відбулася четвертого квітня. Ораторська битва проходила в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в тридцяти містах України.

У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда «Білі реформатори» з Донецького національного медичного університету, другою була команда з кооперативного коледжу, третє місце виборола команда «Феміда» з Кропивницького інституту державного і муніципального управління, четвертою – команда «Феміда» Центральноукраїнського національного технічного університету.

Журі також визначило найкращого оратора фінальної гри дебатного турніру, яким вдруге поспіль став Володимир Скорупо.

Команда-переможець представлятиме наше місто на Всеукраїнському дебатному турнірі, що має проходити в Києві у травні поточного року.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ