КРОПИВНИЦЬКА МОЛОДЬ ПІДТРИМУЄ ПАТРІОТИЧНІ АКЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

КРОПИВНИЦЬКА МОЛОДЬ ПІДТРИМУЄ ПАТРІОТИЧНІ АКЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

13 вересня в офісі Кропивницької міської організації політичної партії "За життя" відбулася зустріч з молодими активістами – студентами кропивницьких вишів. Молоді люди, зацікавлені в тому, аби в обласному центрі та в Україні розвивалися нові прогресивні політсили, поспілкувалися з головою міської організації Олександром Рацулом.

Перш за все, йшлося про завдання, які ставить перед собою політична партія «За життя»: вихід з політичної кризи, поліпшення економічної ситуації, подолання бідності, відродження культурних і духовних цінностей народу. Молоді люди зацікавлено слухали про те, як у різних регіонах створюються й розвиваються партійні осередки. Не є винятком і Кропивницький, де до лав міської організації «За життя» вливається чимало молоді.   

Олександр Анатолійович розповів активістам про особливості політичного життя в країні та, зокрема, на Кіровоградщині, а також поділився планами Кропивницької організації на найближче майбутнє. Так, 16 вересня – до Дня міста Кропивницького члени партії «За життя» проведуть акцію «Історія нашого міста», покликану привернути увагу юних кропивничан до минувшини свого краю. Адже, як з’ясувалося, мало хто зі студентів, які навчаються у Кропивницькому, обізнані з його історію.  

«Історія нашого міста налічує 263 роки, - зазначив Олександр Рацул. – Починалося воно з будівництва фортеці святої Єлизавети у дикому степу на правому березі Інгулу. Протягом сторіч поселення розбудовувалося, росло і кілька разів змінювало назву. Місто Єлисаветград перейменовували у Зиновєвськ, Кіровоград, Кропивницький. Треба знати й пам’ятати славне історичне минуле свого краю. Без цього неможливо побудувати його майбутнє».

Торкнулися учасники зустрічі й такої важливої теми як патріотизм.

Так, голова Кіровоградської обласної організації Сергій Грінченко зауважив: «Сьогодні українські політики по-різному розуміють слова «патріот» і «патріотизм». Але мене тішить, що молодь підтримує позицію лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича: «Патріотизм – це коли після навіть року твого правління народ живе краще». Ми всі працюємо задля того, аби українці почувалися щасливими й заможними».      

Підсумком зустрічі стало спільне рішення вийти на патріотичну акцію, приурочену до Дня міста, вже найближчої суботи.

 

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ