КРАВЧУК: ВЛАДА НЕХАЙ СПОЧАТКУ РОЗБЕРЕТЬСЯ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ВСТУПУ В НАТО

КРАВЧУК: ВЛАДА НЕХАЙ СПОЧАТКУ РОЗБЕРЕТЬСЯ, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ВСТУПУ В НАТО

Політикам та представникам провладної партії, які підтримують приєднання України до НАТО, варто краще ознайомлюватись із вимогами вступу до Альянсу. Таку заяву зробив керівник Тернопільського обласного партійного осередку «Опозиційної платформи – За життя» Олександр Кравчук.

«Нашим провладним «посіпакам» та іншим «компетентним» політикам замість того, аби кричати про обов’язковий вступ у НАТО та переваги такого кроку, спершу слід краще ознайомитись із всіма умовами та вимогами такого приєднання. Адже ключовий аспект прийому країни у Альянс (і це вказано у статуті цієї організації) зазначає наступне: якщо держава приймає участь у територіальному конфлікті, вона не може бути членом НАТО», - наголошує лідер Тернопільської «Опозиційної платформи - За життя».

Олександр Кравчук переконаний, що допоки ми не досягнемо миру на сході та реально не станемо сильною і розвиненою країною, доти нас не бажатимуть бачити у будь-яких військових об’єднаннях.

«Допоки на Донбасі не встановлено мир, всі наміри вступати в НАТО – передвиборчі спекуляції. У такому стані, в якому перебуває наша країна зараз, нас не чекають у жодному міжнародному формуванні. Ми постійно ховалися за спиною Росії, а тепер, виходить, ховатимемося за спиною Америки та Європи? Так не повинно бути, адже ми маємо розбудовувати власну незалежність. Україна перш ніж думати про вступ хоч кудись, повинна розвинути економіку та свою армію за свої ж гроші; стати самостійною, а не шукати допомоги у когось, хто диктує свої правила», - переконаний Олександр Кравчук.

Керівник Тернопільського обласного осередку «Опозиційної платформи - За життя» також акцентує увагу на тому, що намагання провладної партії «протягнути» це рішення, не спитавши думку українського народу, може призвести до загострення відносин в середині нашого суспільства:

«Будь-які спроби протягнути рішення вступу у НАТО без волі народу і без проведення референдуму призведе до розколу в українському суспільстві. Вкрай важливо, щоб Україна співпрацювала не лише з ЄС і НАТО, а й намагалась встановлювати вигідні для себе відносини з усім світом», - резюмував Кравчук.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ