КОМАНДА «ЗА ЖИТТЯ» У КРОПИВНИЦЬКОМУ ОБ'ЄДНАЛА ГРОМАДСЬКІСТЬ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

КОМАНДА «ЗА ЖИТТЯ» У КРОПИВНИЦЬКОМУ ОБ'ЄДНАЛА ГРОМАДСЬКІСТЬ ДЛЯ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

Кіровоградська обласна організація політичної партії «За життя» провела відкритий круглий стіл, присвячений проблемі боротьби з корупцією, захисту прав людини та результатам роботи правоохоронних органів.

У Кропивницькому «За життя» ініціювали початок масштабної антикорупційної кампанії. Низка звернень від жителів міста, які скористалися юридичними консультаціями в обласному відділенні політичної партії «За життя», показали, що «яскрава» антикорупційна кампанія у країні так і лишилася на папері. Гучні скандали, зловживання бюджетними коштами та масові факти щоденних порушень під час видачі будь-яких документів стали основною причиною того, щоб керівники партії «За життя» у Кропивницькому негайно розпочали системну роботу щодо протидії корупції.

Першим кроком у цьому напрямку стало об'єднання громадськості міста за круглим столом «Антикорупційна активність як фактор прискорення розвитку регіону», в якому взяли участь юристи, правозахисники, волонтери організацій по боротьбі з корупцією та засоби масової інформації. До участі в цій роботі залучили також експертів громадської організації «Життя без корупції».

«На цій стадії ми вважаємо, що найголовнішим є об'єднання всіх небайдужих мешканців міста, яким набридло жити в умовах правового безладу, і які хочуть щось змінити у своєму місті та своїй країни. Самоорганізація експертів, юристів та всіх небайдужих – це наш єдиний законний спосіб впливати на ситуацію, якого зараз так лякається українська влада», – заявив глава Кіровоградської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Грінченко.

На перше засідання круглого столу партії «За життя» також було запрошено представників правозахисних організацій з інших регіонів України, які поділилися своїм досвідом взаємодії з органами влади. За підсумками зустрічі громадські організації Кропивницького домовилися про те, що об'єднають зусилля у боротьбі з корупцією.

«Наша головна мета – це встановити системний та прозорий громадський контроль за діями органів влади, ефективністю правоохоронців та показати мешканцям міста, що навіть у сучасних умовах захист прав людини має стати головним пріоритетом роботи», – підсумував спільну роботу глава Кіровоградської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Грінченко.

Нагадаємо, що у серпні Кіровоградська обласна організація політичної партії «За життя» організувала для мешканців міста та регіону безкоштовну юридичну допомогу. Раніше таку роботу започаткували в Одеській обласній організації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ