КОМАНДА «ЗА ЖИТТЯ» ОДЕЩИНИ ЗУСТРІЛАСЯ З ПРИХИЛЬНИКАМИ ПАРТІЇ

КОМАНДА «ЗА ЖИТТЯ» ОДЕЩИНИ ЗУСТРІЛАСЯ З ПРИХИЛЬНИКАМИ ПАРТІЇ

В Одеській області «За життя» продовжує ознайомлювати громадян з позицією політичної партії. Цього разу активісти поспілкувалися з жителями Кілійського району.

«Ми організували вже кілька зустрічей з жителями міста Вилкове Кілійського району. Виїжджали в село Мирне. Наші акції, в якому районі області ми б їх не проводили, викликають величезний інтерес. Люди живуть дуже бідно і відчувають, що «реформи» тільки погіршують їх становище. Виступи по телевізору Вадима Рабіновича і Євгена Мураєва для них - як ковток правди», - підкреслив один з організаторів акцій, активіст партії «За життя» Євген Пундик.

«Наші хлопці, волонтери спілкуються з людьми, розповідають про нашу позицію, про роботу партії. Під час акцій жителі області не тільки дізнаються про партію «За життя», ми знаходимо нових прихильників, однодумців, багато хто приймає рішення поповнити наші ряди», - прокоментувала активістка Кілійської районної організації політичної партії «За життя» Людмила Швидченко.

Разом з тим, як зазначає глава Кілійської районної організації політичної партії «За життя» Петро Галкін, подібні зустрічі з місцевими жителями не завжди проходять гладко.

«Влада ставиться до наших заходів вкрай негативно. Вже не раз до нас підходили під час акцій і радили «не псувати настрій людям». І це не дивно! Адже «За життя» - єдина реальна опозиційна політична сила в країні. Зрозуміло, що ми не збираємося через чиєїсь примхи згортати нашу роботу», - зазначив Петро Галкін.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ