КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА «ЗА ЖИТТЯ» ЗАВІТАЛА НА ВІДКРИТТЯ «ПРАВОСЛАВНОЇ СПАРТАКІАДИ» З БОЙОВОГО САМБО

КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА «ЗА ЖИТТЯ» ЗАВІТАЛА НА ВІДКРИТТЯ «ПРАВОСЛАВНОЇ СПАРТАКІАДИ» З БОЙОВОГО САМБО

27 липня в селі Підгірці Обухівського району в спортивно-розважальному комплексі «Рестоград Імперія» відбувся турнір по професійному бойовому самбо SPS – 5.  

Організаційно захід було підтримано Київською регіональною організацією політичної партії «За життя». 16 спортсменів із різних областей України продемонстрували свої значні спортивні навики, а найкращі стали володарями почесних титулів та грошових призів. За словами Ельхана Валієва, президента федерації бойового самбо України: «Самбо – це не просто бойове мистецтво, а честь, людяність, мужність та педагогіка».

На його думку, такого роду і формату змагання потрібні для того, щоб спортсмени змогли гідно представити Україну на міжнародних змаганнях.

Також спортсменів привітав почесний президент Федерації бойового самбо України Віктор Медведчук, побажавши перемог на міжнародних аренах світу і подякував за популяризацію спорту в Україні.

«Православна спартакіада» поєднує в собі духовність та фізичну силу, адже кожний з учасників точно знає, що таке сила духу. Спортсмени вітають сьогодні Україну зі святом Хрещення, з духовним наповненням, яке проникає крізь простір та час, рухає світом і спрямовує кожну людину до щастя та самореалізації» - звернувся з вітальним словом до учасників та гостей змагань керівник Київської регіональної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов.

Варто відмітити різноманітність, драйвових за змістом, емоційних за видовищністю напружених поєдинків. Після них відбулася церемонія нагородження переможців. Примітно, що змагання відбулись на високому рівні завдяки організаторам та меценатам, які вболівають за те, щоб молодь вела активний здоровий спосіб життя, займалася спортом і була прикладом для юних українців, які готові ставити перед собою амбітні цілі. Варто погодитись із фаховим резюме президента Київської обласної федерації греко-римської боротьби Юрія Цікаленко: «Дуже хотілось би, щоб в нашій країні такий вид спорту розвивався, оскільки це стане в пригоді кожній людині, яка зможе відстояти свою честь та гідність».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ