КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ЗНОВУ СТАЛА НА ЗАХИСТ ГРОМАДИ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА «ЗА ЖИТТЯ» ЗНОВУ СТАЛА НА ЗАХИСТ ГРОМАДИ

6 листопада в селі Оленівка, що на Київщині, відбулася мирна акція протесту. Тут зібралося більше 70 небайдужих громадян, які прийшли висловити свою думку стосовно закриття відділення «Укрпошти» та підняття цін на газ.

Захід розпочав голова сільської ради Олександр Паламарчук, який продемонстрував листи від ПАТ «Укрпошта», де було зазначено, що закриття відділення не буде. Незважаючи на це, через декілька місяців на дверях пошти повісили величезний і міцний замок.

«Хоча президент обіцяв, що при реформуванні «Укрпошти» закриття відділів не буде, сьогодні ми бачимо, що багато відділень таки перестають функціонувати. У людей забирають право на спілкування та отримувати інформацію, їх повністю відривають від цивілізації! Також всі жителі обурені сьогоднішніми діями уряду, які призводять до підвищення вартості комунальних  послуг. Натомість субсидії у людей забирають!» – обурився керівник Київської обласної організації політичної партії «За життя» Сергій Боголюбов.

По всій країні жителі сіл фактично паралізовані в своїх діях: не можуть отримати пенсії, соціальні виплати, відправити листа, розрахуватись за комунальні платежі. Саме тому, представники політичної партії «За життя» стали на захист громади і докладають зусиль для позитивного вирішення проблеми. Вже з двох населених пунктів, а саме – Мотовилівка та Оленівка, було зібрано більше 600 підписів, які наступного тижня партійці направлять до керівництва ПАТ «Укрпошта».

«Ми готуємо звернення до голови уряду, Верховної ради, президента України та до керівництва Укрпошти. Наші вимоги: по-перше, відновлення роботи поштових відділень, по-друге, забезпечення приміщень опаленням, по-третє, збільшення заробітної плати для працівників пошти, по-четверте, відмінити рішення уряду щодо підвищення ціни на газ», - розповідає керівник Фастівського осередку «За життя» Олександр Замула.

Зараз активісти партії «За життя» продовжують збір підписів та закликають владу всіх рівнів здійснити заходи, які будуть направлені на зупинення закриття поштових відділень.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ